Львівське комунальне АТП-1 придбало мийку для автобусів за ₴742 тис.

23 серпня

Лазня для громадського транспорту. На території комунального АТП встановили нову мийку для автобусів. Вона обладнана щітками, які відповідають європейським стандартам якості, боковою рамою із нержавіючої сталі, світлофором початку руху транспорту з автоматичним керуванням, системою контролю ширини автобусів, комплектом аварійних вимикачів, дозувальним насосом шампуню.

Холодний душ для техніки різних розмірів та довжини повністю автоматизований. Не треба нічого дотирати вручну ганчірками та швабрами. Це система тунельного типу MaxiWashExpress.

«Автобус заїжджає і подаємо високий тиск. Автобус переїжджає дві щітки і включаються щітки. Все автоматично», – показує роботу мийки оператор Роман Мельник.

Весь процес займає не більше 5 хвилин. А колись, пригадує водій автобуса Федір Іванович, доводилося вимивати машину вручну до півгодини. Це, наголошує, щоденна процедура після вечірнього з’їзду. Певен, автобуси повинні бути чисті не лише всередині, а й ззовні.

«Коли чистіший, то приємніше і самому водієві їхати, і людям приємніше. Колись, коли не було щіток, то ми на мийці були до першої години ночі, а то і до другої години», – каже водій автобуса Федір Щедрик.

Це вже друга автоматизована автомийка, яку встановили в автопарку комунального підприємства. Схожу запустили рік тому. Нова ж за годину може пропустити до чотирьох десятків 12-метрових автобусів.

«Ми миємо автобуси кожен день. Незалежно від погоди. Водій з'їжджає з лінії, заправляється в нас, миє автобус і ставить на паркувальне місце», – сказав у коментарі ZAXID.NET заступник директора комунального АТП-1 Сергій Климчук.

Придбали автолазню за результатами торгів, що відбулись у системі публічних закупівель ProZorro. Вартість установки 742 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України