Львівське морозиво дозволили експортувати в країни ЄС

Львівське морозиво дозволили експортувати в країни ЄС

Європейська комісія надала десятьом українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька.

У переліку українських виробників, для яких Євросоюз відкрив свої кордони є також і «Львівський холодокомбінат», який відомий виробництвом морозива марки «Лімо». 

«Для деяких наших підприємств відкрито експорт молока і молочних продуктів в ЄС. Вони зможуть експортувати свою продукцію вже з 10 січня. Отже, ми зробили ще один крок по диверсифікації поставок молочної продукції», - відзначила вона.

Згідно зі списком, опублікованим на сайті Єврокомісії, до переліку увійшли компанії «Люстдорф» (Вінницька область), «Молочний дім» (Дніпропетровська область), «Лакталіс – Миколаїв», «Гадячсир» (Полтавська область), Львівський холодокомбінат, "Менський сир" (Чернігівська область), «Роменський молочний комбінат» та його філія у Недригайлові (обидва - Сумська область), «Золотоніський маслоробний комбінат» (Черкаська область) і філія Яготинського маслозаводу «Яготинське для дітей» (Київська область).

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року між Україною та ЄС почне діяти глибока та всеохоплююча зона вільної торгівлі, яка передбачає повне або поступове скасування мит на імпорт та експорт товарів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук