Львівське училище фізкультури відмовилось від шоколаду Roshen

Найбільшу кондитерську компанію України, що належить президентові, зняли з тендеру через неправильно оформлені документи

ЕкономікаН.О., 17 березня 201644442
Львівське училище фізкультури відмовилось від шоколаду Roshen

Комунальний заклад Львівської облради «Львівське училище фізкультури» відхилило найдешевшу пропозицію про закупівлю шоколаду від фірми «Рошен-Львів» через неправильні документи. За результатами відкритих торгів училише уклало угоду на постачання трьох тонн чорного шоколаду з львівським приватним підприємцем. 

Згідно з документацією торгів, опублікованою у «Віснику держзакупівель», училище придбало три тонни шоколаду за 659,5 тис. грн. Саме таку ціну виставила переможець торгів львів’янка Леся Запорожченко. Конкуренцію їй склали ще одна львів’янка-підприємець Лілія Боднар, яка виставила ціну у 667,2 тис. грн, і ТОВ «Рошен-Львів», яке було готове продати шоколад за 500 тис. грн.

До участі в торгах були допущені лише пропозиції приватних підприємців, а заявку ТОВ «Рошен-Львів» тендерний комітет училища відхилив через невідповідність конкурсної документації.

Справа в тому, що учасники торгів, для підтвердження досвіду виконання угод про постачання шоколаду, повинні були надати копії щонайменше двох попередніх виконаних договорів з аналогічними умовами. «Рошен-Львів» цього не зробив належним чином, а тому формально в училищі не мали змоги пересвідчитись чи має ця компанія достатньо досвіду, щоб безперебійно постачати шоколад.    

В результаті львівське училище фізкультури придбало три тонни чорного шоколаду, який будуть постачати до кінця року, за ціною 21 грн за 100-грамову плитку. Натомість відхилена пропозиція «Рошен-Львів» була за ціною 16,7 грн за плитку.

За даними ЄДР, власниками істотної частки ТОВ «Рошен-Львів» є президент кондитерської корпорації «Рошен» В’ячеслав Москалевський та Петро Порошенко, президент України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук