Львівське видавництво хоче придбати право на випуск гри «Еринії»

Культура13 січня 20113370

Львівське видавництво «Урбіно» веде переговори з польськими видавництвами «Знак» і «Кузня ігор» щодо придбання ліцензії на україномовну версію настільної гри «Еринії» за однойменним бестселером Марека Краєвського.

Другий роман з «львівського циклу» з’явився в Польщі в травні 2010 року (в Україні його видало в липні видавництво «Урбіно») й відразу посів чільне місце в топах продажів. За останніми даними його продано понад 100 тисяч примірників. І вже в грудні поляки мали можливість зіграти в гру за цією книжкою, повідомили ZAXID.NET у видавництві «Урбіно».

У Польщі із творами Марека Краєвського можна познайомитися не лише прочитавши його детективи чи прослухавши аудіокниги за всіма романами в виконанні самого автора або відомих акторів. Величезне зацікавлення викликають також туристичні маршрути Вроцлавом, розроблені за романами «бреславського циклу» цього відомого європейського автора нуару, чиї твори перекладено на 18 мов.

«Еринії» – безсумнівно захоплююча гра, яка дає можливість потрапити у 1939 рік, опинитися в шерегах з найкращими львівськими поліцейськими й звільнити місто від злочину. Довоєнну атмосферу чудово відтворюють ілюстрації Катажини Олеської. А комісар Едвард Попельський майже копія Марека Краєвського.

1939 рік. Місто сколихнули кілька жахливих злочинів. Убивства розслідує вся львівська поліція, очолювана комісаром Едвардом Попельським. Гравці втілюються у постаті слідчих, які повинні зібрати докази та покарати винуватців. Виграє той, чиї підозри виявляться слушними.

Гра складається із гральної дошки, яка зображує довоєнний Львів, 12 карточок провини або її відсутності, 6 карточок підозрюваних, що містять дані з поліційної картотеки, 6 значків слідчих із підставками, 52 жетони, у тому числі 45 жетонів доказів, 6 жетонів підозрюваних, 1 жетон слідства та інструкцію.

Настільна гра «Еринії» призначається для 3-5 гравців. Кожен гравець втілюється у роль слідчого, який у свою чергу має головного підозрюваного у скоєнні злочину, головного невинного та шукає доказів їхньої провини або невинності. Дія, як і в романі, відбувається у Львові.

Довiдка ZAXID.NET

2009 року у Львові видавництво «Піраміда» видало перший роман із циклу, «Голова Мінотавра». Друга книжка, «Еринії», побачила світ у новому львівському видавництві «Урбіно». Українські видавці зреагували на появу львівської серії швидко. В обох випадках це були перші закордонні видання обох романів. Третю, завершальну частину львівського циклу під назвою «Числа Харона» український читач матиме можливість прочитати наприкінці літа цього року. Роман вийде у видавництві «Урбіно» у перекладі Божени Антоняк, яка переклала всі п’ять попередніх книжок Краєвського, виданих в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук