Львівські депутати затвердили програму з рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах

У четвер, 18 грудня, під час сесійного засідання Львівської міськради депутати затвердили програму поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2014-2018 роки.

За програму проголосували 67 обранців.

Програма передбачає комплексні заходи із «створення системи поводження з ТПВ, заснованої на нових технологіях , що призведе до зменшення впливу відходів на довкілля, покращить санітарний стан міста та покращить умови проживання мешканців Львова».

Одним із пунктів програми є поетапне закриття та рекультивація міського полігону у с. Грибовичі Жовківського району.

Згідно з ухвалою, загальна кошторисна вартість підготовчих робіт, технічної та біологічної рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, яку планують здійснити за 10 років, становить 213,155 млн грн.

«Тривалість проведення рекультивації полігону, згідно з умовами програми, становить 10 років: у тому числі: основні підготовчі роботи - 2 роки, і 8 років  - технічна та біологічна рекультивація», - зазначено в ухвалі.

Проект з рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах планують здійснити за рахунок міського бюджету (3628,58 тис. грн), обласного бюджету (16826,212 тис. грн), державного фонду (192700,382 тис. грн).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук