Львівські дитсадки готові до відновлення роботи

Остаточне рішення про відновлення роботи ДНЗ сьогодні має ухвалити уряд, а опісля ще затвердити міська комісія ТЕБ і НС

Львівські дошкільні заклади готові до відновлення роботи

У Львові очікують на рішення уряду щодо відновлення роботи дошкільних закладів. Як повідомила очільниця міського управління освіти Зоряна Довганик, у Львові вже напрацювали правила роботи садочків після послаблення карантину. Заклади забезпечені засобами дезінфекції та індивідуального захисту, тож львівські дошкільні заклади готові до відновлення роботи.

«Ми чекаємо на рішення уряду, після цього ще буде рішення міської комісії ТЕБ і НС. Ми готуємося, маємо протоколи про те, яким чином мають працювати садочки, яких правил повинні будуть дотримуватися батьки і працівники закладів, щоби мінімізувати контакти дітей між собою», – повідомила Зоряна Довганик.

Вона зазначила, що батьки повинні будуть інформувати свого вихователя про те, що дитина прийде до садочка. На вході в садочок дітям обов’язково будуть вимірювати температуру. Якщо дитина матиме навіть легкі ознаки захворювання, їй не дозволять відвідувати садочок. Вхід батьків у приміщення буде обмежений.

«Ми готуємо садочки до відкриття. На рівні міста забезпечено усі засоби дезінфекції. Закуплено маски, рукавички, спецодяг для працівників, щоб належним чином проводити роботу в садках, коли вони відкриються», – зазначила Зоряна Довганик.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, планується, що дитячі садки Львова працюватимуть упродовж усього літа, щоб батьки змогли повернутися на роботу.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів про план послаблення карантину з 22 травня. Зокрема йшлося про відкриття дитсадків та готелів, а також поновлення роботи громадського транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук