Львівські «Карпати» на останній хвилині гри перемогли ФК «Діназ»

Зустріч вдома закінчилася з рахунком 3:2 на користь львів’ян

16:45, 6 листопада 2022

Львівський футбольний клуб «Карпати» переміг ФК «Діназ» з Вишгорода Київської області з рахунком 3:2. Це вже третя поспіль перемога львівського клубу. Зустріч відбулася на стадіоні «Україна» 6 листопада.

На початку матчу «Карпатам» забили гол, однак вже на 39-ій хвилині львів’янин Іван Когут з-за меж штрафного майданчика забив м'яч у відповідь та відновив паритет.

У другому таймі капітан «зелено-білих» Денис Кожанов реалізував пенальті, змінивши рахунок. Знову зрівняв рахунок Станіслав Мораренко із «Діназа», пробивши у кут з-за меж штрафного.

Однак «Карпати» вибороли перемогу на останній хвилині матчу. Свій дебютний гол за львівський клуб і вирішальний для матчу забив Юрій Репета. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь львів’ян.

Це вже друга перемога «Карпати» над «Діназом». Попередня їхня зустріч відбулася 18 вересня.

Після 11 турів «Карпати» продовжують перебувати на другій сходинці турнірної таблиці з 25 очками. На 5 очок менше в «Епіцентру», який на виїзді мінімально переміг ФСК «Маріуполь». Лідером надалі є житомирське «Полісся».

Нагадаємо, що на першому етапі чемпіонату команди зіграють 14 турів (два кола в кожній групі), після чого по 4 найкращі і 4 найгірші команди з груп сформують вісімки для другого етапу: найкращі розігруватимуть путівки в УПЛ, найгірші боротимуться за місця в Першій лізі. Усі очки команд після першого етапу зберігаються на другий.