Львівські митці урочисто відкрили "Мистецький Рамадан"

Культура1 грудня 20104410

1 грудня у Львові в кав’ярні «Світ кави» львівські митці урочисто відкрили виставку проект-марафону «Від Романа до Йордана» або «Мистецький Рамадан», що покликаний презентувати львів’янам і гостям міста авторські подарунки. Девіз свята – «У Миколаєві пакунки – мистецькі подарунки!».

Про це на відкритті зазначила ведуча Марта Кравченко.

За її словами, митці обрали невеликий формат робіт, вибрали актуальні теми та випрацювали технологічні прийоми. Кожен художник вклав у свої роботи власні стиль та манеру, а також відчуття і бачення Різдва та Різдвяних свят. Участь у проекті взяли: Остап Лозинський та Уляна Нищук-Борисяк презентують ікону на склі, Ольга Кравченко – сучасну ікону на дереві та на полотні, Ольга Пильник – кераміку, Ярослава Ткачук – текстиль, Євгенія Рябчун та Роман Зілінко – іграшку, Маряна Квятковська – витинанку, цікаві презентики підготували також: Зоряна Опанащук, Іванка Онуфрів, Юля Стельмах, Наталя Гайдаш, Юля Долинська та ін. митці.

"Своє відчуття Різдва, свята кожен пробував донести до глядача. Всі створені речі настроєві, радісні, святкові. Частина виручених коштів піду у Мальтійську службу допомоги. Також щосуботи о 12.00 митці даватимуть майстер-класи на вул. Руській, 10, зокрема, навчатимуть іконопису, витинанок", - розповів учасник проекту Остап Лозинський.

Відтак, мистецькі подарунки можна буде знайти: із 1 грудня 2010 по 10 січня 2011 у кав’ярні "Світ кави" (пл. Катедральна, 6), із 6 грудня по 20 січня у кав’ярні "Старі Мури" (вул. Сербська, 5), із 15 грудня по 19 січня у галереї "Дзиґа" (вул. Вірменська, 35), а із 12 грудня по 10 січня – на різдвяному ярмарку на пл. Ринок. Проект проходить за підтримки мистецького об’єднання "Дзиґа".

"Мистецький Рамадан" проходитиме із колядою від гурту "SchockolaD", який презентуватиме альбому джазових колядок та щедрівок "Щедрий Вечір з Добрим Джазом".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук