Львівські школярі можуть попрацювати помічниками нотаріусів та адвокатів

У Львові стартував проект «Шкільна юстиція»

Участь у проекті можуть взяти школярі міських та обласних шкіл

У Львові започаткували пілотний проект «Шкільна юстиція», у рамках якого учні міських та обласних шкіл зможуть спробувати себе у ролі помічників приватних нотаріусів та адвокатів.

За словами начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського, щоб взяти участь у проекті, школярам потрібно написати твір на тему «Як я захищатиму права учня, права людини, права громадянина».

«У нас немає обмежень щодо віку дітей та класів, у яких вони навчаються. Роботи можуть бути написані у довільній формі, їх треба надіслати на електронну пошту. На початку 2017 року ми спільно з департаментом освіти і науки ЛОДА обиратимемо школярів, з якими ми проводитимемо як теоретичні, так і практичні навчання», - розповів Ярослав Жукровський на прес-конференції 9 грудня.

Усі слухачі курсу «Шкільна юстиція» матимуть змогу попрацювати з нотаріусами, адвокатами, реєстраторами та виконавцями. Директорка департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій зазначила, що дітей з різних шкіл об’єднають у групи, аби вони могли комунікувати й між собою.

«Після закінчення курсу кожен з учасників проекту отримає свідоцтво, яке посвідчує, що ця особа є шкільним нотаріусом, шкільним адвокатом чи шкільним реєстратором», - додав Жукровський.

Твори потрібно надіслати на електронну скриньку головного управління юстиції у Львівській області [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук