Львівські сім’ї на вихідні можуть безкоштовно відвідати 10 музеїв

КультураОксана Панчишин, 1 серпня 20144880

У Львові триває акція «На вихідні з сім’єю у музей». Проект передбачає безкоштовний вхід, екскурсію чи майстер-клас в окремо визначені музеєм вихідні дні щомісяця. Так, на 2-3 серпня безкоштовну програму в рамках акції «На вихідні з сім’єю у музей» пропонують десять музеїв міста, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Отож, цими вихідними безкоштовно можна відвідати такі музеї:

Львівський музей історії релігії (пл. Музейна, 1): для учнів – у п’ятницю (1 серпня) музей пропонує безкоштовний вхід; у неділю (3 серпня) для дітей та їх батьків. Окрім того, у неділю о 14:00 організують безкоштовну соціальну та костюмовану екскурсію; о 15:00 – безкоштовний концерт органної музики.

Народний музей Тараса Шевченка (вул. Коперника, 17 (Львівський палац мистецтв)): у суботу (2 серпня) на 12:00 для дітей з батьками проводитимуть безкоштовну екскурсію та виступ письменника та пісняра Зеновія Филипчука.

Музей-кімната «Слідами галицьких євреїв» (вул. Котляревського, 30): у неділю (3 серпня) об 11:00 у музеї проводитимуть безкоштовну екскурсію для батьків з дітьми.

Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (просп. Свободи, 15): у неділю (3 серпня) з 11:00 до 12:00 для сімей з дітьми – безкоштовне відвідування музею.

Музей вишитих ікон та образів о. д-ра Дмитра Блажейовського (вул. Чорновола, 2а): у неділю (3 серпня) у музеї проводитимуться безкоштовні екскурсії для сімей.

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької (вул. С.Крушельницької, 23 (2-й поверх)): у неділю (3 серпня) з 11:00 до 12:00 проводитиметься безкоштовна екскурсія для батьків з дітьми. Загальна кількість відвідувачів: до 10 осіб.

Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери, 1): музей працює без вихідних, то ж у суботу (з 10:00 до 19:00) та у неділю (з 10:00 до 17:00) у музеї проводитимуться безкоштовні екскурсії. Окрім цього, у неділю у музеї буде безкоштовний кінолекторій. Вікова категорія – від 12 років.

Музей народної архітектури та побуту (вул. Чернеча Гора, 1): у суботу та неділю у школі с. Бусовисько проводитиметься безкоштовний майстер-клас «Лялька мотанка» та «Навики бісероплетіння». У хату Синевирська Поляна запрошуються батьки з дітьми на демонстрацію традиційної випічки хлібу та пташок. Максимальна кількість учасників – 15 осіб.

Інтерактивний музей «Таємна аптека» (пл. Соборна, 1): у неділю (3 серпня) для дітей з батьками о 12:00 пропонують безкоштовну екскурсію. Максимальна кількість учасників – 26 осіб.

Центр міської історії (вул. Академіка Богомольця, 6): запрошують батьків з дітьми для огляду стендових та історичних виставок. Виставка працює без вихідних, тож у суботу та неділю (з 10:00 до 17:30) відбудеться безкоштовна екскурсія для сім’ї з дітьми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук