<

Львівські студенти-графіки відкрили колективну виставку

Головні новини за 24.06Оксана Панчишин, 24 червня 2015, 17:51 868 0

У Львівському Палаці мистецтв відкрили виставку студентів кафедри графічного дизайну Львівської академії мистецтв та кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства.

Викладачі відібрали найкращі студентські офорти, лінорит та гравюру на картоні за останні три роки.

Колись вважали, що графіку варто робити лише для поліграфії, оформлення книжок, але це самодостатній вид образотворчого мистецтва. Втім нині офорти роблять не багато митців.

«У нас зникла літографська майстерня й умови для друку у нас залишилися лише у двох навчальних вишах – це Академія мистецтв і Академія друкарства. І добре, що є такі осередки, тому там найбільше збережено і зібрано молодих людей, які працюють у цих техніках», – розповіла випускниця Львівської академії мистецтв Тетяна Шепеть.

«Нині наші випускники частіше займаються комерційно вигіднішою справою – дизайном інтер`єрів, проектуванням, а от про саму графіку забувають. Тому такі виставки є мотивацією, щоб заохотити займатись творчістю», – додав завідувач кафедри графічного дизайну Львівської академії мистецтв Микола Шимчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук