Львівські видавництва позмагаються в конкурсі на найкраще україномовне видання

У п’ятницю, 25 липня, виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення про фінансову підтримку україномовного книговидання львівських видавництв, повідомили у прес-службі ЛМР.

Йдеться про те, що грошову винагороду отримають переможці конкурсу, який організовує управління культури департаменту гуманітарної політики, на найкращі україномовні книжкові видання за попередній рік.

Зазначено, що заплановані кошти розподіляються рівномірно між всіма номінаціями конкурсу. Розмір фінансової підтримки визначають у межах коштів, запланованих у міському бюджеті м. Львова на відповідний рік за кодом тимчасової функціональної класифікації видатків та кредитувань 120300 «Підтримка україномовного книговидання».

Конкурс підтримуватиме видання наукової, художньої, науково-популярної, довідкової, дитячої та перекладної літератури. Натомість не підтримуватиме таких видів книжкових видань, як незавершені багатотомові та серійні видання, продовжувані та періодичні видання (наприклад, наукові вісники та збірники, записки наукових товариств тощо), рекламно-інформаційну літературу туристичного спрямування, збірники конференцій, більше, ніж одну книжку одного видавця, подану на одну номінацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук