Львівських активістів запрошують на безкоштовне навчання в УКУ

Львівських активістів запрошують на безкоштовне навчання в УКУ
фото умовне
Навчання триватимуть три місяці

Інститут міста спільно з Інститутом лідерства та управління УКУ організував безкоштовні навчання для громадських активістів Львова. У рамках проекту «Зміцнення громад заради сталого розвитку міста» громадські активісти покращуватимуть управлінські навики, а також навики комунікації з цільовою аудиторією.

Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі, щоб взяти участь треба заповнити анкету, де пояснити чого ви очікуєте від програми, а також додати короткий мотиваційний лист. Анкети приймають до 29 жовтня, а навчання триватиме протягом листопада-лютого. Заняття відбуватимуться раз на тиждень.

Додамо, що Інститут міста спільно з соціологічною агенцією «Фама» проводив дослідження, яким є громадський активіст Львова, де виокремив проблеми громадських організацій, над якими працюватимуть і під час навчань.

Зокрема, серед проблем є невміння презентувати діяльність організації та спілкуватися із цільовою аудиторією, а також популяризувати власні заходи та проекти. Громадські активісти також зазначали, що не знають основ стратегічного планування та менеджменту, а також не вміють фахово писати грантові проекти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук