Львівських акторів запрошують на кастинг вистави Hamlet

Постановку здійснюватиме американська мистецька група MaxSirArt

КультураК. Г., 2 серпня 20185810
Львівських акторів запрошують на кастинг вистави Hamlet
«Аліса» від MaxSirArt

4 серпня о 16:00 у приміщенні Першого театру у Львові відбудеться кастинг на виставу Hamlet, яку створять спеціально для театрального фестивалю «Кіт Ґаватовича». Її режисером є Макс Сір, який працював у таких містах як Нью-Йорк, Берлін, Вашингтон, Прага, Париж тощо. Днями Макс Сір завершив роботу та навчання у відомому лондонському шекспірівському театрі Globus. Також у відборі братиме участь акторка з Нью-Йорка Міранда Ґазман.

До кастингу запрошуються усі бажаючи актори, вікових та територіальних обмежень немає. Необхідно підготувати короткий монолог улюбленого персонажа із «Гамлета» до 3 хвилин. Організатори кастинга пропонують одягнутись на прослуховування у зручний одяг для виконання фізичних вправ.

Також важливе мінімально початкове знання англійської мови. Репетиційні роботи триватимуть протягом серпня у Львові. Передбачені тренінги, а також репетиції вистави. Прем’єра відбудеться у Львові 8 вересня.

Члени кастингової комісії: Макс Сір - режисер, Міранда Ґазман - акторка, Ірина Мазур - хореографиня, засновниця балету «Життя», Олена Лоїк, арт-директорка фестивалю «Кіт Ґаватовича», Єва Якубовська, програмна директорка фестивалю та Ольга Довгань-Левицька, театральна критикиня. Результати кастингу опублікують 6 серпня.

Макс Сір - художник, режисер театру та актор. Кілька разів нагороджений у Чилі, презентував свої роботи у Нью-Йорку, Берліні, Вашингтоні, Празі, Лондоні, Парижі. Був режисером та дизайнером для п'єси «Аліса», заснованої на «Алісі в Дивокраї». Остання серія картин була частиною Салону Міжнародного конкурсу сучасного мистецтва в Каррузе-дю-Луврі (Париж, травень 2018 р.) та на арт-ярмарку (Лондон, липень 2018 р.). У рамках цього ж проекту він зараз розробляє серію графічних романів, які мають бути опубліковані у 2018 році.

Наталія Міранда Гусман - акторка з Нью-Йорку та міжнародний менеджер проектів MaxSirArt. Магістр образотворчих мистецтв від Колумбійського університету (Нью-Йорк, США), професійна акторка. Виконала понад 2-ть головних ролей, навчається в Фізичному театрі, Класичному театрі, Шекспірівському театрі та Іспанському Золотому Віковому театрі. Тренувалась з майстрами, такими як Крістін Лінклейтер (Нью-Йорк), Енн Богарт (Нью-Йорк), Андрій Сербан (Нью-Йорк), Мінако Секі та Еліас Коен (Берлін) Нікі та Улла Вольц (Нью-Йорк), Макарена Баеза та Сара Пантога (Чилі), досліджувала різні театральні методи в різних частинах світу.

Театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича» пройде з 7 по 9 серпня у Стрийському парку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук