Львівських дітей навчатимуть анімації

КультураК.С., 26 листопада 20154370

Сьогодні, 26 листопада, у Львові розпочне роботу анімаційна майстерня для підлітків.

Школа анімації для підлітків – це проект для 10-15  дітей  та підлітків шкільного віку, який реалізовуватиметься в рамках Wiz-Art Film School за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Під час Школи анімації учасники здобудуть теоретичні знання з основ створення анімаційних  фільмів, історії анімації та її розвитку, а також зможуть створити свою першу анімаційну роботу на основі літературного твору Івана Франка. Навчати дітей буде Роман Дзвонковський.

«Суть Школи анімації полягає в тому, щоб навчити дітей візуалізовувати літературний твір, перетворювати його на картинку», - розповів ZAXID.NET Роман Дзвонковський. Зареєструватися у школі могли усі охочі.

«Всі ми можемо робити геніальні речі, головне цього захотіти», - вважає Роман Дзвонковський.

Протягом роботи Школи анімації, яка працюватиме до 3 грудня, її учасники мають створити анімаційний фільм, аналізуючи літературний твір Івана Франка.

Діти мають написати сценарій на основі літературного твору, довідатися більше про історію анімації  та її види.

Роман Дзвонковський навчався у Любліні (Польща) за напрямком Animacja Komputerowa i Etiuda Filmowa UMCS. Зокрема Роман був тренером-аніматором у проекті «Місто в моїх руках». В рамках освітньої програми Культурного форуму «ДОНКУЛЬТ» діти з Луганська, Львова, Донецька, Харцизька, Самбора, Макіївки, Києва, Керчі розробляли власні урбаністичні проекти, які потім анімували.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук