Львівських посадовців вчили заповнювати декларації в Інтернеті

5 серпня 2016

Чи живуть на зарплату чиновники, прокурори чи судді ― тепер зможе проаналізувати кожен охочий. Із 15-го серпня посадовці подаватимуть декларації в електронному вигляді. 

Як та де заповнювати такі документи розповіли і львівським чиновникам. Для цього їх зібрали 5 серпня у сесійній залі обласної ради. Наразі для опанування системи навіть відкрили спеціальний сайт.

Саму ж декларацію з 15-го серпня можна буде заповнити на сайті національного агентства з питань запобігання корупції. На подачу електронної декларації за 2015-ий рік посадовцям дають два місяці, а саме ― до 13 жовтня. Всі документи будуть у відкритому доступі. А от за їхнім змістом ретельно слідкуватиме цілий інститут викривачів.

«За недостовірну інформацію до 134 тис. грн буде дисциплінарна відповідальність, від 134 тис. грн ― адміністративна відповідальність,  і від 345 тисяч гривень за вказування недостовірної інформації буде кримінальна відповідальність або позбавлення волі до двох років», ― каже заступник голови Нацагентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське