Електронне декларування для чиновників почне працювати з 15 серпня

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) вирішило запустити електронну систему подання та оприлюднення декларацій держслужбовців 15 серпня, йдеться у повідомленні відомства у Facebook.

У відповідності до рішення НАЗК, система е-декларування почне працювати в 00:00 15 серпня 2016 року.

«Починаючи з моменту запуску, першими – протягом 60 днів, декларації мають подати особи, які згідно зі статтею 50 Закону України “Про запобігання корупції” займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це приблизно 50 тисяч високопосадовців – починаючи від президента, глави уряду, народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади», – йдеться у повідомленні.

Всі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації вже з 1 січня 2017 року.

«У відповідності до прийнятих рішень, кожен декларант пройде електронну ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або BankID та матиме свій персональний електронний “кабінет” на сайті НАЗК», – повідомили у відомстві.

Декларації будуть подаватися через сайт НАЗК шляхом заповнення відповідних форм. Перевірка декларацій покладена на Департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук