Львівських школярів навчатимуть розпізнавати злочинців

Львівських школярів навчатимуть розпізнавати злочинців

У Львові 30 шкільних офіцерів поліції у 106-ти школах навчатимуть учнів основам безпеки на дорозі, правилам взаємоввічливості та розпізнавання злочинців. За словами Марти Збишко, координатора проекту «Школа і поліція», мета проекту – це попередження та профілактика ДТП та інших випадків за участю дітей.

«Ми вчимо школярів, як правильно переходити дорогу, як спілкуватись з громадянами, знати свої права та обов’язки і найважливіше – це бути взаємоввічивим. Хочемо достукатись до кожної дитини. Наш урок – зовсім нестандартний, це не урок-лекція, до якого ми всі звикли. Це урок, де ми бавимося, розповідаємо цікаві історії», – каже Марта Збишко у коментарі телепрограмі «Самопоміч. Пульс міста».

Уроки проводять для учнів 1-11 класів, кожен офіцер закріплений за 3-4 школами. Обирали шкільних офіцерів серед тих, хто мав бажання працювати з дітьми.

«Йдучи в поліцію, хотілося насамперед якісних змін. І проводячи таку роботу з дітьми, можна досягти найкращих результатів, адже вони найкраще все сприймають», – розповідає шкільний офіцер поліції Микола Ільчук. 

Пілотний проект «Школа і поліція» стартував окрім Львова ще у трьох містах – Києві, Одесі а Івано-Франківську. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук