Львівських вчителів не змушуватимуть працювати у холодних класах під час канікул

Львівських вчителів не змушуватимуть працювати у холодних класах під час зимових канікул, коли школи будуть відімкнені від теплопостачання з міркувань економії.

Про це ZAXID.NET розповіла начальник управління освіти Львівської міської ради Галина Слічна, коментуючи розмови, які розповсюджуються у мережі Facebook про те, що нібито чиновники районних відділів освіти змушують вчителів львівських шкіл відвідувати навчальні заклади у період зимових канікул.

Зокрема, таку інформацію на своїй сторінці у мережі Facebook 2 грудня розмістив користувач Vlodko Khitsyak, апелюючи до відділу освіти Сихівського району, чиновники якого начебто змушують вчителів відвідувати школи у період зимових канікул.

«Начальство змушує тих самих вчителів просиджувати в школі під час канікул. Це при тому, що школи не опалюються. Навіщо просиджувати цей час в школі, якщо дітей немає, а в приміщенні холодно - ніхто не знає», - написав на своїй сторінці чоловік.

Галина Слічна повідомила ZAXID.NET,  що в жодному разі вчителів не змушуватимуть просиджувати у холодних класах під час зимових канікул, які триватимуть з 8 грудня по 12 січня, хоча відвідувати школи у цей період освітянам таки доведеться, виконуючи спеціальний графік чергувань.

«Звичайно, у кожній школі будуть складати графіки чергування для вчителів, бо навчальний заклад не може залишатись без нагляду у цей період. Однак решту свого робочого часу вчителі мають право проводити там, де вважають за потрібне. Вони можуть займатись самоосвітою, наприклад, тренінги відвідувати», - зазначила Слічна.

У відпустку освітян не відправлятимуть, отже виконувати свої прямі функції вчителям доведеться, однак це вони зможуть робити і вдома.

«Вчителі, звичайно, будуть працювати. У кожного є свої календарні плани, треба робити конспекти уроків. Окрім того, у цей період заплановано багато різноманітних заходів для дітей та освітян у львівських бібліотеках. У Центрі творчості для дітей та юнацтва Галичини на вул. Вахнянина заплановано «Зимовий табір» для діток на час канікул, де вони разом з вчителями, якщо ті матимуть бажання, матимуть змогу відвідувати різноманітні гуртки та розвивальні секції», - заявила Галина Слічна.

Начальник відділу освіти Сихівської районної адміністрації Львова Андріан Матковський повідомив ZAXID.NET, що навіть під час чергувань у своїх навчальних закладах вчителі не перебуватимуть у холодному приміщенні.

«Зрозуміло, що той чи інший вчитель, який має чергувати за своїм графіком, не буде сидіти в приміщенні, яке не опалюється зовсім. Буде забезпечено додатковим обігрівачем, наприклад, невеличку приймальню директора чи вчительську, де освітянин перебуватиме в ту чи іншу годину свого чергування», - повідомив Матковський.  

Нагадаємо, з метою економії енергоресурсів у львівських школах запровадили довгі зимові канікули, які триватимуть з 8 грудня по 12 січня. Хоча раніше планувалось, що школи узимку не працюватимуть з 8 грудня по 23 січня. Однак, зі змінами дати початку другого семестру 2014/2015 навчального року, внесеними Міністерством освіти і науки України, термін канікул змінили.

За повідомленням міського управління освіти, тільки у грудні на економії опалення у школах вдасться зекономити 10 млн грн. Додамо також, що уряд доручив керівництву регіонів зменшити споживання газу в опалювальному сезоні 2014/2015 років на 30%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук