Львівський безхатченко Славік став наймоднішим у світі завдяки фотопроекту Юрія Дячишина

Головні новини за 22.04Марічка Крижанівська, 22 квітня 2015, 19:59 2705 0

Львівський фотограф Юрій Дячишин презентує проект «Slavik’s Fashion» про безхатченка Славіка. Портрети та колажі демонструє в галереї «Дзиґа».

Понад 1000 публікацій у найпрестижніших виданнях світу від Китаю, Таїланду, Монголії до країн Європи і Америки – таку популярність здобув проект «Slavik’s Fashion».

Юрій Дячишин зустрів свого героя в історичній частині міста. Фотографа зацікавив незвичний безхатько, який щодня одягає інший одяг.

«Він не просто так міняв одяг, це був його постійний перформанс, він хотів комусь це показати, і те, що на нього звернули увагу, – йому подобалося і приносило задоволення. Тому щоразу, як я його фотографував, він був щасливий», – розповів Юрій Дячишин.

«Я фотографував його впродовж двох років. Коли Славік на тривалий час щез, я почав робити колажі з портретами Славіка, нібито цей безхатько на обкладинках глянцевих журналів», – додав фотограф.

Такі колажі стали пророчими. Проект блискавично став популярним у світі. Після того, як ним зацікавився один з популярних журналів Америки, світом почався ширитися інтернетвірус модного львівського безхатька. Про Славіка і Юрія Дячишина говорили майже на Всіх континентах.

«У Таїланді я потрапив у топ рейтингу, що найбільше цікавить тайців сьогодні. У перші три пункти потрапили Джоан Роулінгс, iPhone 5, і «Slavik’s Fashion», – згадав Юрій Дячишин.

Нині про долю безхатька Славіка нічого не відомо, він просто зник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук