Львівський безпритульний став героєм нового арт-проекту
Культура

Львівський безпритульний став героєм нового арт-проекту

Катерина Сліпченко, 12 листопада 2014 1006 0
фото Юрко Дячишин

Львівський фотограф Юрко Дячишин створив продовження відомого проекту Slavik's Fashion.

Нова робота, Slavik Super Star, є серією колажів, виготовлених вручну на основі обкладинок глянцевих журналів і портретів Славіка.

Нагадаємо, що Slavik's Fashion – понад 100 портретів львівського  безпритульного дивака Славіка, який щодня вдягав інший одяг.

«Як не прикро, та часто в житті, щоб потрапити на обкладинку журналу (навіть, якщо ти - знаменитість) потрібно потрапити в халепу, чи померти!  Відразу згадують усі ваші заслуги, досягнення, чи гріхи, і декілька днів, тижнів, місяців - ви зірка, - пише на своєму сайті Юрко Дячишин, - Хто він? Його ніхто не знав. Він не розповів свою історію. Ми нічого про нього не знаєм. Та і навіщо комусь потрібен ще один бездомний, таких як він мільйони... І от Славік Супер Зірка всі обкладинки глянцевих журналів «його»: Playboy, Esquire, Men’s Helth, Forbes, Vogue, Cosmopolitan, L'officiel, Harper’s Bazaar, Elle, VIVA, Бурда, Glamour, LQ, Корреспондент…».

Нагадаємо, що проект Slavik's Fashion опубліковано в сотнях онлайн видань по цілому світу.  Зокрема він публікувався і у модних  журналах. Так, італійське видання Frizzifrizzi назвало свою публікацію «Славік, бездомний, який має більше смаку, ніж модний блоггер».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук