Львівський Форум видавців оголосив дати проведення та фокусну тему

КультураК.С., 5 лютого 20194340
Львівський Форум видавців оголосив дати проведення та фокусну тему
Фокусною темою стала назва одного з віршів Грицька Чубая

Львівський Форум видавців пройде з 18 по 22 вересня 2019 року. Про це йдеться на сайті головного книжкового фестивалю країни.

Фокусною темою 26 BookForum та 14. Міжнародного літературного фестивалю стала назва одного з віршів Грицька Чубая «Відшукування причетного».

«Ми постійно шукаємо причетних до глобальних зрушень, так наче це знання дасть нам якусь владу над цими процесами. І шукаємо їх найчастіше десь ззовні, недооцінюючи власний вплив на все, що відбувається довкола. Пошук спільної мови з іншими і розуміння, з ким цієї спільної мови навіть не треба шукати; турбота про довкілля, свіжий погляд на закостенілі тези; зв’язок між поколінням; зрештою, перемога у війні – усе це залежить насамперед від кожної конкретної людини», - вважає автор концепції фокусної теми.

До того ж, у 2019 поетові мало би виповнитись 70 років.

Основні заходи 26-го Форуму видавців залишаться незмінними: 26-й національний книжковий ярмарок; 25-та церемонія вручення премії «BookForum Best Book Award»; 15-й фестиваль дитячого читання «Книгоманія»; 14-й міжнародний літературний фестиваль; 11-та Ніч поезії і музики; 10-й бібліотечний форум; 8-ма благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук