Львівський художник Роман Хрущ запрошує помилуватись «Місцем», де збирається вся родина

Свої полотна на виставці молодий митець присвятив оселі

КультураЮлія Девда, 29 липня, 20:13 1017 0

У готелі «Astoria» триває виставка молодого львівського художника Романа Хруща «Місце». У конференц-залі та на рецепції автор виставив одинадцять картин, які присвятив оселі ‒ місцю, де збирається вся родина: та, що була колись і є зараз. Такий посил він передає олійними мазками у жовтогарячому, червоному, зеленому та синьому кольорах.

«Наприклад, полотно №11. Бачимо позаду велику хатину, внизу ж ‒ малі. Ця велика наче вивалюється на інші, можливо, тому, що в ній уже надлишок роду, який тут осідав. Або, навпаки, вона розділиться на ще менші й утворить щось нове. До речі, одна з моїх перших картин цієї серії ‒ покинутий будинок у Вижниці, який я намалював під час пленеру позаминулого літа. В такій же оселі ми малими збирались, сиділи й ходили колядувати», ‒ пригадує митець.

Має Роман у творчості і свою порадницю ‒ дружину й також мисткиню Зірку Савку. Вона каже: інколи любить підглядати в шпарину за роботою чоловіка і завжди знаходить у вже готових картинах нові деталі.

«Коли я побачила роботи під новим освітленням та в іншому просторі, то вони ніби набрали більше магії. Я працюю з кольором і плямами, тому там я побачила їх ще виразніше, вони ніби почали мене гріти», ‒ каже художниця.

Роман Хрущ ‒ випускник Львівської академії мистецтв. Зі своїми роботами з «Місця» він встиг виставитись в Івано-Франківську.

«Роботи цього митця завжди яскраві, він зображає особливий світ дуже метафорично. На його полотна цікаво дивитись, розглядати їх і знаходити якісь свої деталі, поринати у спогади», ‒ розповідає кураторка виставок в готелі «Astoria» Оксана Ціхурська.

Додамо, що експозиція «Місце» від живописця Романа Хруща триватиме до 20 серпня за адресою вулиця Городоцька, 15. Вхід вільний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук