Львівський майстер пост поп-арту Сергій Міхновський презентував "Пана Трюфеля"

Головні новини за 22 липняМарічка Крижанівська, 22 липня 2014, 21:02 1282 0
дивіться також

Звичайна цукерка може набрати філософського змісту. У галереї "Зелена канапа" відомий львівський художник Сергій Міхновський презентував свій проект "Пан Трюфель". 

У межах пост поп-арт Міхновський вигадав персонажа Пана Трюфеля, який має свій характер.

"У повсякденному житті він звичайний, але, як і трюфель гриб, має сховану під землею свою сутність. І та сутність буває різною: позитивною чи негативною. Пан Трюфель – це персонаж, який об’єктивно присутній у будь–якому суспільному середовищі. Йому притаманні всі риси характеру та ситуативної поведінки відповідного соціуму. У цукерці часом впізнаємо риси людей", - розповів автор проекту.

Міхновський влаштував мандри для свого персонажа - фотографував цукерку трюфель у різних місцях: на Майдані, у музеї Енді Воргула у Словаччині. 

"Він вчить глядача того, чого вчить сучасне мистецтво: думати, дивитися на речі з іншого боку, шукати аналогії, робити висновки, аналізувати явища. І усе це Сергій Міхновський подає у своїй супер естетичній манері", - вважає куратор виставки Олеся Домарадзька.

"Львівського майстра пост поп-арту вже знають у світі. У середовищі людей, які говорять про модерне мистецтво, про авангард, уже чули про Сергія Міхновського", - ділиться враженнями від виставки член ради Українського інституту модерного мистецтва у Чикаго Любов Маркевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук