Львівський митець Ярослав Качмар запрошує на виставку «Таїнство»

Художник запрезентував роботи, які глядач не бачив 30 останніх років

Головні новини Львова 22.07Оксана Сенишин, 22 липня 2016, 15:52 527 0

Художник та скульптор Ярослав Качмар запрезентував у львівській галереї Гері Боумена роботи, які не бачив глядач 30 останніх років. Окрім них, і цикл «Таємниця площин».

Саме темі «таїнства» митець присвятив з десяток літ творчості. Після закінчення Львівського коледжу імені Труша Ярослав Качмар працює в графіці, живописі, рисунку та скульптурі. Відтоді він учасник понад 80 міжнародних виставок та симпозіумів.

«Тема моїх робіт ― це сукупність всіх значень, які входять в слово «таїнство». Тому, що ми живемо серед цих всіх таїнств, які з нами відбуваються. Сама глибина цього поняття вимагає певного філософського підходу, роздумів», ― зазначив художник.

Ім’я Ярослава Качмара добре відоме закордоном. Чоловік має дві почесні медалі міжнародного бієнале сучасного екслібрису Мальборк. Відзначили його й на трієнале абстрактного мистецтва в Чернівцях, а також в Лодзі. Твори митця зберігаються в приватних, музейних і галерейних колекціях Німеччини, Польщі, Данії, Іспанії, Італії та навіть Японії й Китаю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук