Львівський міжнародний дитячий фестиваль стартує 28 квітня

Культура22 квітня 201110700

28-30 квітня у Львові проходитиме Львівський міжнародний дитячий фестиваль для дітей і молоді, в тому числі з інтернатів, дитячих будинків, малозабезпечених родин та дітей в потребі, батьків, освітян, працівників культури, а також для переможців конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України» з усіх областей України, АР Крим, міст Києва, Львова та Севастополя і гостей міста.

Про це ZAXID.NET повідомили в Громадській організації "Форум видавців".

Почесний гість Фестивалю – письменниця Барбара Космовська (Польща). Пані Барбара – популярна письменниця, чиї твори для молоді належать до найулюбленіших книжок польських підлітків та їхніх батьків: «Буба». Зараз письменниця працює над романом «Українка», головна героїня якого, колишня студентка Львівської консерваторії, опиняється разом зі своїм нареченим в Польщі у пошуках роботи.

Основні події Львівського міжнародного дитячого фестивалю:

• Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

• Фестиваль дитячої творчості та мистецтва

• Міжнародна виставка ілюстрацій

• Книжковий ярмарок «Форум – дітям»

Фестиваль відкриє парад учасників, також пройде церемонія нагородження  учасників конкурсу «Найкращий читач України», учасники матимуть змогу читати із зірками, серед яких:  Левко Дурко, Олександр Божик, Тамара Горгішеллі, Павло Табаков, Віктор Винник, Андрій Федотов, Олена Корнєєва, Мирослав Кувалдін, гурт «Шоколадка», Місько Барбара, Zоряна, Софія Федина, Остап Канака. Щодня і щогодини відбуватиметься акція «Книжка від зірки!» та книжкова лотерея «Візьми, читай!».

В межах фестивалю пройде Міжнародна науково-практична конференція з проблем дитячого читання «дитяче читання та Інтернет»  за участі українських та іноземних науковців. Обговорення форми співіснування в культурному просторі сучасного дитинства традиційної книжкової та електронної культури.

Фестиваль дитячої творчості та мистецтва відбудеться вперше в Україні. На ньому презентують унікальну міжнародну виставку ілюстрації українських та литовських художників. Щодня також  відбуватимуться майстер-класи від відомих ілюстраторів. Протягом Фестивалю 120 годин безкоштовних майстер-класів з різних видів творчості та мистецтва! Діти з усіх куточків України створять  монументальне  художнє панно «Кольоровий світ» розміром 10 метрів

Під час фестивалю пройдуть зустрічі та спілкування з дитячими письменниками та художниками: Барбарою Космовською (Польща), Кястутісом Каспаравічюсом (Литва), Паулюсом Йодішюсом (Литва), Сігуте Ах (Литва), Сігуте Хлебінскайте (Литва), Галиною Малик, Сашком Лірником, Олександром Єсауловим, Андрієм Бачинським, Олесем Ільченком, Наталією Малетич, Романом Гамадою, Марією Чумарною, Ганною Осадко, Марією Морозенко, Лесею Наєнко, Іваном Лучуком, Дмитром Павличком, Василем Степаненком, Яремою Гояном, Віктором Тереном, Романом Скибою, Катериною Дудник, Костянтином Матвієнком, Віктором Клименком, Сашком Гаврошем, Лесею Вороніною, Ірен Роздобудько, Ігорем Калинцем, Марією Людкевич та ін.

Учасники фесту зможуть здійснити «подорож у золоту добу середньовічного Львова» з лицарями ордену паладинів: цікаві розповіді та легенди про історію середньовіччя, безкоштовна фотосесія для гостей та двобій лицарів!

Також відбудеться ярмарок дитячих книжок, іграшок та розвиваючих товарів «Форум – дітям». У ці ж дні підбиватимуть підсумки благодійної акції «подаруй дитині книжку!» і передача книжок дітям з інтернатів і дитячих будинків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук