Львівський суд визнав незаконним звільнення лікаря перинатального центру за огріхи будівельників

Наказ про звільнення мають скасувати і лікаря поновити на роботі

21 січня

У понеділок, 21 січня, Шевченківський районний суд м. Львова ухвалив рішення, яким наказ про звільнення заступника головного лікаря з медичної частини Ігоря Прокопіва визнано незаконним. Про це лікар Ігор Прокопів повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, після шести місяців судового процесу, судом на підставі мирової угоди ухвалено рішення: скасувати Наказ № 24 від 22.05.2018 р., в частині звільнення мене з посади Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний перинатальний центр, видати наказ про поновлення на раніше займаній посаді, внести запис в трудову книжку Позивача - Прокопіва Ігоря Володимировича, про скасування та визнання недійсним незаконного Наказу № 24 від 22.05.2018р.», - написав Ігор Прокопів.

Рішення суду чекає ще один лікар перинатального центру, завідувач відділення Ігор Ковальчук.

«Щиро чекаю такого ж рішення відносно мого колеги – лікаря Ігоря Ковальчука, який також позивався до суду», – написав Ігор Прокопів. І додав: «Не тримаюся посади, на якій поновлений судовим рішенням, хочу і буду надалі працювати лікарем, але змушений був довести абсурдність та незаконність наказу на звільнення лікарів».

Нагадаємо, чотирьох лікарів Львівського обласного перинатального центру , а саме лікарку ЛОКЦП Ларису Янів, її заступника Ігоря Прокопіва, а також двох завідувачів відділеннями – Василя Перцовича та Ігоря Ковальчука звільнив в.о. директора Центру Ігор Потапов. У наказі причиною звільнення вказано те, що лікарі «самоусунулись від спостереження за здійсненням ремонтно-будівельних робіт ЛОКПЦ».

Як розповів ZAXID.NET після виходу наказу про звільнення заступник головного лікаря ЛОКПЦ з медичної частини Ігор Прокопів, звільненю лікарів передував візит 22 травня до перинатального центру групи обласних чиновників на чолі з головою ЛОДА Олегом Синюткою, під час якої з’ясувалося, що двері у приймальному покої надто вузькі, а приміщення рентген-кабінету і центрального стерилізаційного відділення взагалі неправильно облаштовані.

Адміністрація лікарні, як твердили лікарі, неодноразово звертала увагу будівельникам на ці недоліки, проте їх так і не усунули. При цьому і Олег Синютка, і його заступники неодноразово інспектували хід реконструкції перинатального центру у 2016-2018 роках.

А коли у травні 2018 року під час перевірки ці недоліки були помічені головою ЛОДА Олегом Синюткою, винними у цьому зробили лікарів. «Чи завідуючі не бачили недоліки? Чи вони сліпі? А сліпий лікар працювати не може», сказав Олег Синютка.

Того ж дня було видано наказ про звільнення чотирьох лікарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Внаслідок ДТП на Львівщині загинули двоє пасажирів легковика
Найдивніші рекорди України
На Львівщині поліція ліквідувала міжнародний канал постачання наркотиків
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ