Львівський театр ляльок отримав дві нагороди на всеукраїнському конкурсі «Прем'єри сезону»

Колектив театру запрошує львів'ян у неділю на прем'єру вистави «Таємниця Лісовичка»

Головні новини Львова 20.03Марічка Крижанівська, 20 березня 2018, 18:01 360 0

Всеукраїнська організація лялькарів УНІМА щороку до свого професійного свята влаштовує конкурс поміж усіма театрами України – «Прем'єри сезону». Кращою виставою журі визнало цьогорічну постановку Львівського театру ляльок «Золоторогий олень».

«Ми взяли дві перемоги: найкраща вистава для школярів і найкраща сценографія. І ми дуже тішимося, що наш «Золоторогий олень» сподобався комісії», – повідомила директорка і художня керівниця Львівського театру ляльок Уляна Мороз.

А поза тим, колектив театру готується до прем'єри вистави «Таємниця Лісовичка». Її покажуть вже цієї неділі, 25 березня. Спочатку цю виставу режисер Володимир Підцерковний ставив в Івано-Франківську, але потім актори роз'їхалися, пан Володимир став головним режисером у львівському театрі і перевіз сюди й «Таємницю Лісовичка».

«Головний посил у цій виставі я думаю в тому, щоб і діти, і дорослі задумались над тим, що не завжди якісь матеріальні спокуси можуть бути виправдані, особливо тоді, коли йдеться про довіру між людьми», – розповідає Володимир Підцерковний.

Вистава за п'єсою білоруського автора Сергія Ковальова багатошарова і може читатися під різними кутами, тому пасує і для дітей, і для їхніх батьків. Головна героїня губиться у лісі і потрапляє до двох братів лісовиків: злого і доброго. На чий бік пристане дівчинка?

«Навколо нашої героїні обертаються всі події. Спочатку вона позитивна, потім трошки негативна, але у кінці усвідомлює свої помилки. І все закінчується хепі-ендом», – пояснює акторка Христина Баліцька.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук