Львівський театр поїде на гастролі на конях
Культура

Львівський театр поїде на гастролі на конях

Катерина Сліпченко, 15 червня 2015 0
фото Facebook

Львівський колектив «І люди, і ляльки» вирішив повернутися до витоків театру. Проект «Волоцюги та ляльки» має стартувати 27 червня на Львівщині.

Театр вирушає на незвичні гастролі возом, куди повантажить ляльки та реквізит. Хто зможе, їхатиме верхи, інші мандруватимуть пішки.

«Ми будемо переїздити з села в село, зупинятися, грати виставу. Потім діти зможуть побавитися нашими ляльками, покататися на конях тощо», - розповів ZAXID.NET новопризначений директор театру Олексій Кравчук.

Він обіцяє живе виконання музики, без фонограми. «Декораціями слугуватиме все те, що ми зустрічатимемо по дорозі: галявини, ліси тощо», - розповідає режисер.

Перша мандрівка триватиме три дні. Згодом театр планує розширити географію своїх гастролей. «В ідеалі хотілося б створити мандрівний театр, який би їздив з режисером та драматургом, збирав би історії та робив з того вистави. Важливою є сама подорож та емоції, які вона викликає», - наголошує Олексій Кравчук.

Театр підтримали кінно-туристична база «Волоцюга» та управління культури Львівської міської ради.

Мандрівка триватиме три дні селами Перемишлянського та Пустомитівського районів. «У дітей народяться спогади про чудернацький театр, що приїхав на возі, про ляльок, яких можна було обійняти, сторожко приглядаючись, чи не кліпнуть вони раптом живим оком, про красенів – коней, яких можна було погладити, пригостити шматочком цукру, а ще й осідлати», - вважають у театрі.

Повну програму мандрівку можна побачити на сторінці театру «І люди, і ляльки» у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук