Львівський театр презентує інтерактивний мюзикл для дітей та батьків

«Спецоперація «Апетит» – четверта постановка професійного театру «Око»

КультураМарічка Крижанівська, 24 квітня 2018, 20:11 487 0

Вільний театр «Око» готується до прем'єри мюзиклу для дітей. Виставу «Спецоперація «Апетит» покажуть у неділю, 29 квітня, на вул. Галицькій, 10.

Українські актори популяризують українських драматургів. Цього разу у формі мюзиклу ставлять п'єсу київського автора Олександра Вітра.

«Буде багато руху, танцю, дещо навіть така детективна історія, коли потрібно знайти абсолютно дивовижну річ, яку ще ніде ніхто не шукав. Начебто Бегемотик загубив апетит і з цього починаються пригоди», – розповіла режисерка-постановниця Галина Воловецька.

«Спецоперація «Апетит» – інтерактивна вистава, де глядачі, а будуть діти і їхні батьки, стануть учасниками дійства. Важливі дорослі цінності тут подають в ігровій формі.

«Мені подобається те, як відбувається постановка цієї вистави, що діти є безпосередні учасники, вони слідкують за цією дією і вони тут із нами. Зараз це дуже актуально, через те, що діти постійно в ґаджетах бавляться, а сама вистава і нашій декорації показують, що це є гра», – додає актор Юрій Пилипчук.

Сценографія Оксани Радкевич нагадує настільну гру.

«Головні герої проходять певний шлях і в мене відразу образ, асоціація «гри-бродилки». Кожен має свій характер, як вони знаходять спільну мову. Мені чомусь здалося, що саме така форма якнайкраще буде зрозуміла для дитини», – ділиться думками художниця-постановниця Оксана Радкевич.

Вільний театр «Око» з'явився у Львові півтора року тому і об'єднав професійних акторів із різних театрів і режисерку із Львівської опери Галину Воловецку. Відтоді у колективі народилося четверо малюків і стільки ж вистав.

«Фішка нашого театру – інтерактив, безпосереднє залучення глядача, чи дорослого, чи дитячого, до дії з акторами. І це вже четверта наша постановка: одна доросла і три дитячих. Ми не вважаємо себе дитячим театром, але, як показує досвід і практика, глядача потрібно виховувати з дитинства», – вважає керівниця театру «Око» Галина Риба.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук