Львівський театр "Воскресіння" поставив виставу про те, як війна змінює людей

Головні новини за 13.03Марічка Крижанівська, 13 березня 2015, 16:37 959 0

Львівський театр "Воскресіння" готується до прем'єри вистави "За дверима" за п'єсою німецького письменника Вальфганга Борхерта "Там, за дверима".

Автор бачив жахіття ІІ Світової війни, бунтував проти нацистів, а перед смертю написав свій найважливіший твір "Там, за дверима". 

Головний герой, вояк Бекманн, повертається із війни, дружина його покинула, маленький син загинув. Вщент розбитий війною чоловік заново вчиться жити і врешті знаходить порятунок у любові. 

Режисер львівської версії цієї історії Ярослав Федоришин та актори свідомо провели паралелі із нашим часом і нинішніми захисниками України.

"Пішли наші вояки на війну одними, а вертаються іншими і наша підтримка, любов, віра має їм допомогти тут, в житті, не на війні. Вони мають відчути, що вони теж потрібні нам, на роботі, в сім'ї такими, якими вони повернулись", - наголосив артист Володимир Губанов. 

Сценічний простір адаптували під циркову арену, бо наше життя і політика - це свого роду цирк. Таким є задум творців вистави.    
 
"Такі теми хотілося зробити оптимістичними і ми вирішили, що саме через таку форму якоїсь легкості можна показати важкі теми для того, щоб вони зачіпали, але не вантажити так сильно, тому що там самі тексти за себе кажуть", - додав режисер-постановник Ярослав Федоришин.  

Прем'єра вистави "За дверима" - 14, 15, 18 березня. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук