Львівський театр запрошує на прем’єру вистави про кохання і зраду

КультураОксана Сенишин, 17 червня 2016, 15:02 527 0

На виставу «Жіночий дім» до Театру імені Марії Заньковецької у Львові запрошує Алла Бабенко. Режисерка за два місяці інсценізувала п'єсу польської письменниці та журналістки Зоф’ї Налковської. Історія, написана в 30-х роках минулого століття, про життя трьох поколінь жінок, кожна з яких пережила свої біди. А причина біди – чоловік.

«От на сцені є онука і бабуся – їхні життя перекликаються. Жінки потрапляють у схожі ситуації і навіть поводяться однаково. Це, по суті, вистава одного дня. От за один день змінилося абсолютно все», – інтригує заслужена артистка України Наталя Лань.

Аби в деталях відтворити «Жіночий дім», сценарист ажур та плетиво додав навіть у шпалери. А щоб підкреслити жіночий світ, що за сценарієм, існує на кладовищі померлих чоловіків, використали світлини з приватного архіву Алли Бабенко.

«Це особисте, велика частина творчої діяльності Алли Бабенко пов’язана з корифеями сцени нашого театрального минулого. Це Георгій Товстоногов, Анатолій Ефрос, Казаков – режисери. Це всі люди, з котрими вона була знайома, крім Елвіса Преслі та Володимира Висоцького. А може, Алла Бабенко була і з Висоцьким знайома, я не знаю», – уточнив сценограф Олександр Оверчук.

Інтрига вистави – навіть ідеальні подружжя часто роками живуть з нерозкритими сімейними таємницями.

«Є такі люди, які мають велике серце, що їм потрібно дві-три жінки.. Вони можуть любити їх і робити їх щасливими. Не знаю, чи таке можна чоловікові пробачити. Але багато чого таки можна, якщо ти його любиш», – додав актор Віталій Гончаренко.

Прем’єри «Жіночого дому» – 17, 18, 25 червня та 9 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук