Львівський театральний гурт «Роги» гастролював у зоні бойових дій

Головні новини Львова за 03.09Марічка Крижанівська, 3 вересня 2015, 17:10 354 0

Упродовж трьох днів гурт «Роги», який створили актори Львівського національного театру імені Марії Заньковецької, дав сім концертів у зоні бойових дій на сході України.

Львівські актори їхали із концертами передовсім до наших вояків, а також до місцевих мешканців у Слов'янськ, Краматорськ, Попасну, Красноармійськ, Штурмове, Білозерське та Сватове.

«Ці гастролі були дуже потрібні і хлопцям на передовій, і нам. Я їхала з одною думкою про схід, а вернулася зовсім з іншою. Там і люди хороші, і військові просто молодці», – розповіла солістка гурту «Роги» Марта Кулай.

«Роги» виконували народні та естрадні пісні для львівських хлопців із вісімдесятки та 24-ї бригади, а також інших підрозділів. Окрім того, актори навідалися у львівський мобільний госпіталь, який зараз рятує вояків на передовій. Артисти побували за чотири кілометри від російського кордону.

«Хотілося побачити цих мужніх людей, побачити щирість в їхніх очах, силу, тоді розумієш, що цю державу є кому захищати і її ми нікому не віддамо. Так хлопці і казали: ви не переживайте, ми зробимо все, що потрібно, все буде добре. Ми віримо їм і обов'язково ще до них поїдемо», – додав директор-розпорядник Львівського театру ім. М. Заньковецької Тарас Лисак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук