Львівський урбан-проект нагородили Лейпцизькою премією міського розвитку

Майстерня міста отримала ₴300 тис. на реалізацію подальших планів

СуспільствоЮлія Лавришин, 19 грудня 20164820
Львівський воркшоп "Майстерня міста" нагородили Лейпцизькою премією інтегрованого міського розвитку

Львівський урбаністичний воркшоп «Майстерня міста» став лауреатом Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку. Проект отримав 300 тис. грн для здійснення заходів, які популяризують інтегрований розвиток міста. Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці «Товариства міжнародного співробітництва» (GIZ).

Як зазначила в коментарі ZAXID.NET заступниця директора Інституту міста Анастасія Лепуга, цю премію вручають вперше.

«Конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого міського розвитку» відзначає уже втілені проекти сталого розвитку міста. Ми представили те, що вже встигли зробити в межах Майстерні міста – міські проекти «Громади в дії», «Вулиця для всіх» та багато іншого, – розповіла Анастасія Лепуга. – І це спрацювало. Ми отримали кошти на подальшу діяльність та втілення наступних ідей».

В Інституті міста планують, що в подальшому Майстерня міста функціонуватиме на постійній основі. Для цього облаштують спеціальний павільйон для проведення заходів, навчань, дискусій, презентацій, обговорень, воркшопів протягом усього року. Приміщення буде доступне для усіх громадських організацій і буде неформальною платформою для спілкування та обміну досвідом. Періодично ще один павільйон – рухомий – пересуватиметься мікрорайонами Львова і виконуватиме ті самі функції там.

Конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого міського розвитку» відбувається під патронатом міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка та держсекретаря Міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Німеччини Гунтера Адлера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук