Львівський військкомат не може закупити бронежилети за спрощеною процедурою

Закупівля 114 бронежилетів для військовослужбовців буде проводитися за процедурою відкритих торгів (тендер) через те, законодавство України не дозволяє зробити це за спрощеною процедурою.

Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю Львівського ОВК, прийняте Верховною Радою України рішення стосовно проведення тендерів за спрощеною процедурою для Міністерства оборони України не стосується військових комісаріатів.

«Згідно постанови №389 Кабінету Міністрів України  від 3 червня 2013 року «Положення про військові комісаріати»: «Військові комісаріати є місцевими органами військового управління, що забезпечують виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на відповідній території». Виходячи з цього, військкомати є місцевим органом військового управління, а не Міністерством оборони України. Саме тому військові комісаріати не мають права проводити закупівлю товарів за переговорною (спрощеною) процедурою», – зазначили у повідомленні.

Як повідомляв ZAXID.NET, Львівський ОВК планує закупити 114 бронежилетів. Однак через тендерні процедури їх планують закупити аж до 30 вересня цього року. Крім того, 1 липня, на момент виходу матеріалу у Віснику державних закупівель  був відсутній файл з технічними вимогами.

В ОВК повідомили, що документація конкурсних торгів, де прописані технічні вимоги бронежилетів подані 27 червня 2014 року, станом на 2-ге липня є опублікованою у Віснику державних закупівель.

Крім того, у Львівському ОВК наголосили, що військові – одні з тих, хто найбільш зацікавлений у спрощеній процедурі проведення тендерів, аби наші побратими були  чим скоріш захищені від ворожих куль. Зловживання на здоров’ї та безпеці товаришів є недопустимим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук