Львівському облавтодору бракує коштів і техніки для прибирання доріг

Економіка5 січня 20114290

Працівники ДП «Львівський облавтодор» готові забезпечити належне прибирання доріг Львівщини за тієї умови, якщо отримуватимуть відповідне фінансування. Про це під час звіту у Львівській обласній раді сказав голова Служби автомобільних доріг у Львівській області Петро Шпитак.

Відповідаючи на запитання депутатів Львівської облради про причини незадовільного стану прибирання і розчищення доріг Львівщини у зимовий період Петро Шпитак послався насамперед на недостатнє фінансування. Так, за його словами, "Львівський облавтодор" постав перед кредиторською заборгованістю розміром 35 млн грн.

Іншою проблемою, на яку вказав Шпитак, є те, що хоч до прибирання доріг в області і залучено 263 одиниці автомобільної техніки, та лише 6-7% із них мають вік до 5 років. Решта, за його словами – 60-70-х років випуску.

Голова Служби автомобільних доріг у Львівській області також наголосив, що до зими у Львівській області було заготовано 100% від нормативних показників піску і солі для посипання автомобільних доріг, однак "Облавтодор" постав перед проблемою забезпечення паливом та додатковими матеріалами для надзвичайних ситуацій.

За словами Шпитака, попри складні погодні умови на початку грудня, ДП "Львівський облавтодор" вжив усіх необхідних заходів і забезпечив безперебійний рух на автомобільних дорогах державного значення. На сьогодні, наголосив він, роботи з утримання доріг тривають.

Окрім того, Петро Шпитак поінформував депутатів, що наприкінці грудня відбулася нарада за участі ДП "Облавтодор", на якій головам Самбірської, Перемишлянської та Сокальської районних філій дочірнього підприємства було винесено попередження через незадовільний стан доріг.

Як інформував ZAXID.NET , 5 січня на сесії Львівської облради голова ЛОДА Михайло Цимбалюк запропонував створити комісію щодо вивчення ситуації у шляховій галузі Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук