Львів’ян запрошують на латвійські виставки

КультураОксана Панчишин, 9 вересня 20141590

У рамках комунікаційної кампанії «Рига 2014 – культурна столиця Європи» у Львові представлять дві виставки Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки: виставку художниці Агнесе Буле «Латвійські мрії і міфи про латишів» та виставку Латвійської Національної бібліотеки «Графічні розповіді – міжнародні бренди, події і художники в графіці й фотографіях з колекції Латвійської Національної бібліотеки».

Урочисте відкриття відбудеться завтра, 10 вересня, о 16:00 в приміщенні Музею етнографії та художнього промислу НАН України за адресою: просп. Свободи, 15, передає прес-служба ЛМР.

Виставка «Латвійські мрії» Агнесе Буле – це художній і соціальний проект, який художниця почала 1999 року. Це поневіряння думок художника та художніх можливостей по світу латвійських міфів, історії, поезії та ідентичності. За допомогою свободи мрії художниця одночасно дивиться на минуле, сучасність та майбутнє.

Агнесе Буле в Латвії відома як автор мультимедійного та соціального проекту «Латвійська мрія». З 2012 року А.Буле працює керівником Юрмальського художнього будинку та організує виставки. Художниця працює і в інших художніх жанрах – живопис, графіка, графічний дизайн, відео та анімація.

Латвійська Національна бібліотека – це сучасний, відкритий міжнародному співтовариству центр освіти, досліджень і культури. Тисячі зображень з представлених на виставці колекцій викладені на ресурсах Латвійської Національної бібліотеки, Europeana і The European Library.

Ця виставка розкриває різноманітність колекцій Латвійської Національної бібліотеки, яка є головним сховищем цінних знань про Латвію та багатьох історичних подій і особистостей. Виставка розділена на 10 тематичних розділів, що представляють увазі глядачів унікальні матеріали з фондів Латвійської Національної бібліотеки, і запрошують відвідати Ригу – Культурну столицю Європи 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук