Львів’ян запрошують на виставу про життя і творчість Івана Франка

КультураОксана Панчишин, 26 серпня 20141920

У середу, 27 серпня, об 11:00, у день народження Івана Франка, львів’ян запрошують на перегляд останньої прем’єрної вистави Першого українського театру для дітей та юнацтва «Таїна буття» Т. Іващенко, яка присвячена життю та творчості видатного українського письменника.

Після перегляду вистави відбудеться обговорення, у якому візьмуть участь: директор департаменту гуманітарної політики Олег Березюк, заступник начальника управління освіти ЛМР Оксана Росипська, працівники навчально-методичного центру освіти м. Львова, завучі по виховній роботі шкіл Львова, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Окрім того, до обговорення запрошені письменниця Оксана Думанська та культурний критик Євгенія Нестерович.

Обговорення відбудеться в рамках проекту «Театральна педагогіка», започаткованого 2013 року з ініціативи Першого українського театру для дітей та юнацтва, департаменту гуманітарної політики ЛМР, управління освіти ЛМР та навчально-методичного центру освіти м. Львова. Мета проекту – створити в місті освітньо-виховну систему культурологічного розвитку дітей та молоді та сприяти тому, аби дозвілля перетворювалось на чинник особистісного творчого розвитку учнів за допомогою духовного потенціалу театрального мистецтва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук