Львів’яни готові платити за електроенергію більше, якщо матимуть відповідні зарплати

Головні Новини за 03 березняВіталій Кубліков, 3 березня 2015, 19:42 1604 1

Період дворічного зростання тарифів за електроенергію розпочнеться в день сміху – 1 квітня. Цього року тариф зростатиме двічі. З квітня найменша ціна для населення зросте на 19%. Ще через п’ять місяців наступна зміна – будемо платити ще на чверть більше.

Якщо минулими роками різницю в тарифах компенсували великі підприємства, то зараз тарифна політика змінюється, пояснюють експерти.

«Ми з вами нібито економимо на вартості електроенергії, але ту саму вартість перекладаємо на вартість хліба чи послуг, або інших товарів, бо загалом гроші потрібно зібрати такі, щоб покрити і вартість послуг, і вартість палива, і вартість людей, ремонти, тобто цілий комплекс затрат», – пояснив президент асоціації «Паливно-енергетичний комплекс Львівщини» Ярослав Шпак.

За два роки електроенергія для населення подорожчає у 3,5 рази. Львів’яни кажуть, що готові платити, але якщо отримуватимуть відповідну зарплату.

«Якщо у мене зарплата буде 5-6 тисяч, то я може і буду готовий платити за новими тарифами. А якщо в мене зараз 2 тисячі – то буде важко», – бідкається львів’янин Ігор.

«Я не знаю, як держава собі це уявляє. Знову почнеться як в 90-х і 2000-х. Люди просто не будуть платити», – зазначив безробітний пан Володимир.

Як заспокійливе, в уряді обіцяють, що оформити субсидії матимуть право в півтора разу більше сімей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук