Львів’яни можуть здати квитки на зустріч з Костенко, або піти на виставу

Культура10 лютого 20110

Львів’яни, які придбали квитки на зустріч з українською поетесою Ліною Костенко у театрі ім. Марії Заньковецької, у зв’язку зі скасуванням візиту зможуть до 19 лютого здати квитки до кас, або ж піти за цими квитками на прем’єру вистави «Невольник» 5 березня.

Про це у коментарі ZAXID.NET повідомила 10 лютого керівник бюро прес-служби театру Олеся Галканова.

«Нам дуже шкода, що керівництво видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» скасувало приїзд Ліни Костенко до Львова. У зв’язку з цим ми скасовуємо заньківчанський вечір за її участі у нашому театрі», – повідомила Олеся Галканова.

На запитання, якою буде ситуація з квитками, якім купили львів’яни на цю зустріч, вона зазначила: «Це таке болюче запитання, яке цікавить усіх. Тут є два варіанти. Перший: у нас 5 березня відбудеться прем’єра «Невольника» на великій сцені і люди, які забажають піти на цю виставу на 5 число, можуть лишити ті квитки, які мають на зустріч з Ліною Костенко, і прийти до нас на виставу. Якщо ж люди на мають можливості чи не мають бажання йти на прем’єру, то можуть здати квитки до 19 лютого за місцем їх придбання».

Щодо офіційної інформації, поданої на сайті видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» про те, що Костенко не приїде до Львова через «провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру», Галканова зауважила: «Позиція театру полягає в тому, що оскільки в Україні є свобода слова, журналісти можуть писати все, що вважають за потрібне. А наскільки це позитивно чи негативно, – це інше питання. Ми не можемо це коментувати, ми нікому не казали, що і як писати. Щодо офіційного прес-релізу на сайті видавництва, про повідомлення журналістів, про реакцію наших львівських митців, письменників, про це треба питатися у них, ми в це не вмішувались. Це їхня позиція».

На запитання про те, на що мали піти гроші від продажу квитків на зустріч з поетесою, Олеся Галканова відповіла: «На жаль, такої інформації я не маю, її може надати тільки наш гендиректор».

Як інформував ZAXID.NET , Ліна Костенко перервала свій творчий тур Україною. Її зустрічі з читачами Кривого Рога та Острога відсуваються на невизначений термін, а львівські зустрічі — скасовуються . Про своє рішення Ліна Костенко сповістила 9 лютого Іванові Малковичу, директорові видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Каталізатором такого рішення видатної письменниці стали провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру, – інформує видавництво.

«Тепер я, мабуть, знову буду спілкуватися зі своїми читачами переважно через свої книжки», — повідомила Ліна Костенко.

Нагадаємо, на 14 та 15 лютого у Львові були заплановані дві творчі зустрічі з Ліною Костенко в театрі Заньковецької. У межах літературної зустрічі планувалась презентація останньої її книги « Записки українського самашедшого ».

ZAXID.NET пропонує своїм читачам подкаст із обговорення роману письменниці Ліни Костенко «Записки українського самашедшого», що відбулось у літературній кав’ярні «Кабінет» за участі Юрія Кучерявого, Ігоря Котика, Віктора Неборака.

Водночас, Юрій Кучерявий заявляє, що під час зустрічі ніхто роман Ліни Костенко «не розносив».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук