Львів`янка Богдана Деревацька відкрила дебютну персональну виставку

Головні Новини за 31 березняМарічка Крижанівська, 31 березня 2015, 18:56 971 0

Львівська художниця Богдана Деревацька після майже десятка років творчості презентує у Львівському Палаці мистецтв свою першу персональну виставку.

«Після закінчення міжнародних відносин у Франковому університеті мене несподівано доля звела із малярством. Я завжди кажу: мій роман із живописом почався із Романа Сельського. У 2003 році відбувалася виставка до 100-річчя від його дня народження в Національному музеї імені Андрея Шептицького. І там я зрозуміла, що починаються мої стосунки із живописом. Він мене впіймав і більше не відпустив», – розповіла Богдана Деревацька.

Богдана Деревацька брала уроки в художників, відтак спробувала себе в різних жанрах: натюрморт, пейзаж, портрет. Втім, почала з абстракції.

«Зазвичай, художники починають з реалістичних речей і лише потім доходять до абстракції. У Богдани усе було навпаки – вона почала з такої абсолютно професійної абстракції. Якби ми її абстракцію побачили на солідній, великій виставці, ми б подумали: чудовий художник. А тепер вона йде до реалістичних зображень, але не шукає там подібності», – розповіла мистецтвознавець Наталія Космолінська.

«Для мене найголовніше – це колір. Емоції я передаю через колір, форму, ритм. Це мене заспокоює, з одного боку, а з іншого – приносить нові відчуття», – додала Богдана Деревацька.

Виставка в Палаці мистецтв триватиме до 14 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук