Львів’янка Ілона Муравйова ночами пише полотна для наступної виставки

Головні новини Львова 12.07Оксана Сенишин, 12 липня 2016, 18:29 403 0

Карети, повітряні кулі, вишукані дами, європейські середмістя – таким є мистецький світ львів’янки Ілони Муравйової.

У мисткині – двійко дітей: 16-річна Евеліна та Етерія, якій лише 3 рочки. Тому малювати мама може хіба ночами. Відповідно сон її зморює вже під ранок, о четвертій-п’ятій, коли інші люди незабаром прокидатимуться. Зараз жінка готується до чергової виставки, яку планує відкрити у «Галереї Мадам Пальмгрен».

Ілона закінчила коледж декоративного та ужиткового мистецтва імені Труша. Вивчала текстиль. Однак 12 років на «ти» вона саме з пензлем. Адже ще змалку знала, що буде художником. Хоча батьки бачили в дитині лікаря.

«Починали перевіряти мої уроки або що я робила, які в мене оцінки – відкривали зошити. А в мене замість математики були намальовані дівчата, якісь тварини, якась природа. Мене за це посварять, наступає другий день – те саме», – поділилася спогадами художниця Ілона Муравйова.

Імпресіонізм Ілони Муравйової гарно обрамив би якусь дитячу книжку. Однак поки що її полотна увінчують приватні колекції у Франції, Іспанії, Німеччині, Голландії. А мріє жінка хіба про те, аби і доня пішла її шляхом.

«Я хотіла б, щоб моя молодша дочка стала так само художником. Тому що я бачу, вона вже любить малювати, завжди чекає, коли я фарби дістану. Вона їх розкриває, видушує, старається щось намалювати», – розповіла мисткиня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук