Львів'янку призначили координаторкою конгресів та комітетів PEN International

КультураЮлія Лавришин, 9 липня 20185940
Львів'янку призначили координаторкою конгресів та комітетів PEN International
фото "Читомо"
Ольга Муха

Менеджерку культурних проектів зі Львова Ольгу Муху призначили координаторкою конгресів та комітетів PEN International. Про це повідомило видання «Читомо».

У коментарі виданню Ольга зазначила, що на цю посаду її запросив виконавчий директор PEN International Карлес Торнер, відомий як «багаторічний популяризатор й захисник не лише рідної, каталонської літератури, але й усіх літератур так званих малих мов».

«Це буде дуже масштабний захід із залученням величезної кількості людей. Окрім цього, я координуватиму комітети, а їх у PEN чотири основні: Translation & Linguistic Rights, Writers for Peace, Writers in Prison та Women Writers. Згодом долучиться ще координація регіональних центрів», – процитувало видання Ольгу Муху.

Наразі львів'янка переймає справи у підготовці 84-го конгресу PEN в Індії, який пройде під гаслом «Правда, Свобода, Різноманітність» у вересні цього року.

Також вона додала, що сприятиме комунікації PEN International з Україною. ​«Загалом моя кандидатура розглядалася зокрема виходячи із потреби налагодити кращі зв’язки із регіоном Східної Європи і т. зв. пострадянських територій, тому знання багатьох слов’янських мов та локальних правових систем було значною перевагою», – наголосила Ольга Муха.

Нагадаємо, попередній 83 Міжнародний конгрес ПЕН-клубу відбувся у вересні 2017 року у Львові.

«ПЕН-клуб» (PEN International) – це міжнародна неурядова організація, яка об'єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів, а також істориків і журналістів. ПЕН-клуб акцентує увагу на ролі літератури в розвитку взаєморозуміння і світової культури, бореться за свободу слова. Назва клубу – ПЕН – це абревіатура від англійських слів «Poets, Playwrights, Essayists and Novelists» – «поети, драматурги, есеїсти, романісти», які складаються в слово «пен» (pen) – ручка для писання. ПЕН-клуб заснували 5 жовтня 1921 в Лондоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук