Магдиш: Наразі Львів – цікава для туристів провінція

Культура31 грудня 20104231

Модератор аудиту культурних подій у Львові, автор, перекладач, редактор, менеджер проектів Незалежного культурологічного часопису «Ї» Ірина Магдиш підсумувала, що за 2010 рік в культурному житті Львова не відбулося справді проривних і незабутніх заходів.

Як повідомила Ірина Магдиш у коментарі ZAXID.NET , назвати найбільш значущі культурні події у Львові за минулий рік стало проблемою. "Нічого такого відразу до голови не приходило. Але якщо подія не зафіксувалася, якщо вона першою не виринає із пам’яті, якщо не закарбувалася – то значить її і не було", - зазначила модератор культурних подій у Львові,

"Було багато доброго, вдалого, цікавого, навіть із претензіями на нове. А насправді нового, проривного, незабутнього – мабуть не було. Не думаю, що це провина тільки тих, хто цю культуру творить. Кількість креативних, мислячих і працьовитих людей продукується у більш-менш сталій величині. Далі – справа середовища. Першу половину вбиває освіта, другу – умови, в яких їм потім доводиться працювати. Той, хто виживає - пристосовується. А створити щось нове у пристосуванстві – неможливо. Вихід? Змінити правила гри, змінити умови творення культури у Львові. Для цього потрібна критична маса інакше мислячих людей і час. А наразі Львів – цікава для туристів провінція. Тільки ми ж не туристи. Нам тут жити", - підсумувала Ірина Магдиш.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • artyulia 5 січня 2011, 17:27

  "Модератор культурних подій у Львові?" Ви хоч усвідомлюєте звання, які ви роздаєте???? Хто, хто, але Ірина Магдиш точно культурні події у Львові не модерує. Хіба що намагається їх узагальнити, переважно зі знаком мінус. Останнім часом дуже розчарована у ZAXID.NETі і в їхніх авторах!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук