Макаревич вирішив бойкотувати фестиваль у Криму

КультураРоман Ганкевич, 31 травня 20146870
Макаревич вирішив бойкотувати фестиваль у Криму
фото Wikipedia
Андрій Макаревич

Лідер групи «Машина часу» Андрій Макаревич відмовився від участі у фестивалі російських зірок у Криму, «тому що йому важко дивитися в очі кримчанам». Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу «Дождь».

«Нас запрошували на цей фестиваль , але я відмовився. Мені на сьогодні буде складно кримчанам дивитися в очі», - сказав музикант і зазначив, що його дивують висловлювання про встановлення історичної справедливості у Криму.

«Я намагаюся зрозуміти, про що йдеться. У нас Україна відняла цей Крим колись чи відвоювала? Генеральний секретар комуністичної партії Микита Сергійович Хрущов цей Крим подарував під оплески наших батьків, і ніхто тоді слова не сказав. Через три десятиліття, коли Борис Єльцин брав участь у розділі всієї цієї історії, Крим був відданий Україні, це називається Будапештською угодою, якщо пам'ятаєте, в обмін на відмову володіння ядерною зброєю і гарантію цілісності її кордонів, яку ми підписали, а потім самі ж і порушили. Це, на мій погляд, негарно», - зазначив Макаревич.

Лідер «Машини часу» вважає, що «дур і бісовщину з людей випустити набагато простіше, ніж загнати її назад» і що у гуртожитках можна любити сусіда, можна не любити, але є правила співіснування, які не можна порушувати. «Світ сьогодні - це також гуртожиток», - сказав музикант.

Про події на сході України і, зокрема про легітимність самопроголошених республік музикант сказав таке: «Їм так чи інакше доведеться домовлятися. З іншого боку, вони відчувають себе державними злочинцями, тому що тепер є президент, і тепер вони виступають проти законної влади. І якби назад у них шляху немає, отже, їм треба або бігти звідти, або до останнього відстрілюватися і це жахливо», - зазначив він.

Нагадаємо, Андрій Макаревич неодноразово виступав із заявами, в яких підтримував українців і засуджував анексію Криму, через що в Росії проти нього розгорнулася справжня інформаційна війна. Після поширенням брехні про нібито наявність у нього бізнесу в Україні в Інтернеті був організований псевдо-незалежний збір підписів з приводу позбавлення музиканта усіх державних нагород.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук