Майно «Укрнафти» заарештовано через податкову заборгованість

ЕкономікаІрина Данилів, 5 лютого 20162940

Все майно ПАТ «Укрнафта» заарештовано в рамках стягнення податкової заборгованості. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час виступу в парламенті.

"Ми повернули контроль над компанією. Ми пред'явили ще й пеню за несвоєчасну сплату дивідендів та позови на 9,7 млрд грн. Все майно заарештовано», - цитує слова Яценюка ЛIГАБiзнесIнформ.

На 1 січня 2016 року загальна сума боргу підприємства склала понад 10,2 млрд грн. Борг сформувався через несплати сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток. У грудні 2015 ПАТ «Укрнафта» не в повному обсязі виконала свої податкові зобов'язання, недоплативши в бюджет 769 млн грн.

Раніше Укрнафта оскаржила у Вищому адміністративному суді дії Державної фіскальної служби по законності опису майна компанії за податкові борги. А керівник компанії Марк Роллінз заявив, що у компанії немає грошей на повернення боргів за попередні періоди, але пообіцяв повністю виконувати податкові зобов'язання.

ПАТ «Укрнафта» - українська нафтовидобувна компанія, 50% акцій якої належить державній НАК Нафтогаз України, а близько 42% - групі компаній «Приват» Ігоря Коломойського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук