Майже 40% українців підтримують ідею націоналізації усіх великих підприємств

ЕкономікаІрина Данилів, 24 липня 20145242

Соціологічна група «Рейтинг» запитала українців чи повинна держава укласти договір з великим бізнесом про повернення частини капіталів у державну власність. За цю ідею висловились 81% українців.  Найбільше укладення такого договору підтримують у Києві, Центрі, на Півночі, Галичині і на Заході. Найменше – на Харківщині.

З них 45% виступають за проведення об’єктивного розслідування і повернення державі лише незаконно отриманих підприємств, а 36% - за те, щоб націоналізувати усі великі підприємства, що належать олігархам. 11% вважають, що треба дати можливість доплатити за незаконно отримані об’єкти, але залишити їх у власності олігархів, лише 2% - за те, щоб нічого не робити.

Більшість громадян нашої держави виступають за максимальний термін ув’язнення для чиновників та бізнесменів, яких суд визнає у розкраданні державного майна. При цьому, для високопосадовців ув’язнення підтримують 68% опитаних, а для представників великого бізнесу - 62%.

Опитування «Відносини держави та бізнесу» проведено СГ «Рейтинг» у всіх регіонах країни 28 червня -10 липня 2014 року.  Опитано 4 тис. респондентів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук