Медіатеки та кіноцентри відкриватимуть у віддалених частинах Львова

КультураІрина Ващишин, 23 жовтня 2015, 20:12 495 1

У спальних районах Львова створюватимуть культурні осередки. Використовувати для цього будуть уже існуючі приміщення, а от фінансувати не лише із міського бюджету. Для культурно-мистецьких проектів вже зараз шукають інвесторів та меценатів.

Відновлення бібліотек у Львові триває коштом міста. У Львові зараз 40 читалень і майже усі вони потребують ремонтів.

Водночас у Рясному вже наступного року створять нову медіатеку на зразок тієї, що відкрили на вул. Мулярській. Ще одна медіатека буде на Сихові. Приміщення для цих сучасних книгозбірень в обох випадках є. Одне із них вже готують до ремонту. Щодо іншого, там ще триває оформлення документів, розповіли у міському управлінні культури.

Тим часом уже до життя повертають два непрацюючі кінотеатри. «Розпочався процес реорганізації, відновлення діяльності двох колишніх кінотеатрів – це кінотеатр «Сокіл» на вул. Володимира Великого, який реорганізувався у «Львівський кіноцентр» та на Левандівці кінотеатр «Стрілець», який фактично реорганізовується у культурно-мистецький центр «Супутник», – повідомив заступник керівника управління культури Михайло Мороз.

Лише бюджетних коштів для таких проектів на периферії буде замало. Тому для залучення інвесторів місто, до прикладу зараз, веде переговори зі спорткомплексом, який працює на Сихові.

«Ми зв’язувалися з власниками цього комплексу, чи готові вони такий же проект реалізувати в Рясне-1. Попередньо, вони зацікавлені. Тому ми хотіли б збудувати такий культурний комплекс, щоб там були і спортивна частина, і культурна, щоб можна було там і танцювальні групи мати. І ще дуже важливо для Рясне-1 мати приміщення для поліклініки, тому що там немає», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Із забудовниками мерія тепер укладатиме угоди, аби поруч із житловими будинками у своїх проектах вони планували також і культурно-мистецькі заклади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук