Медичні університети в Україні підпорядкують Міносвіти

СуспільствоІрина Знась, 16 грудня 20144530

Реформування системи охорони здоров'я торкнеться не тільки медичних установ, але й профільних університетів. Про це заявив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, інформує ZN.UA.

«Я дуже здивувався, коли дізнався, що в Україні медичні університети перебувають у підпорядкуванні МОЗ. У Грузії - це компетенція міністерства освіти. Клінічні бази для навчання студентів медичних університетів створені на базі науково-дослідних інститутів академії медичних наук», – сказав Квіташвілі.

Він наголосив, що приймати рішення, що стосуються медичних університетів, Мінздоров’я буде спільно з Міністерством освіти і науки.

Сьогодні в Україні підготовкою лікарів і фармацевтів займаються 13 медичних університетів, дві медичні академії і три академії післядипломної освіти. Усі вищі навчальні заклади цього профілю підпорядковуються Міністерству охорони здоров’я України.

Клінічні бази для навчання студентів і проведення наукової роботи функціонують в обласних та міських лікарнях, диспансерах, а також інститутах Академії медичних наук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук