Менеджер Дубневичів збудує школу в селі Наварія за ₴30 млн

ЕкономікаО.Г., 30 вересня 20159150

Пустомитівська міська рада замовила будівництво школи у селі Наварія у ТОВ Будівельно-ремонтне підприємство «Технобуд» за ₴29,94 млн.

В цю суму входить не лише будівництво і озеленення території, а й придбання устаткування: меблів, дошок, комплекту електрообладнання для лінгафонного кабінету на 12 учнів з комп’ютернимуправлінням, комплекту устаткування робочого мiсця стоматолога, верстатів, електроточила, пишуть «Наші гроші. Львів».

З техзавдання також випливає, що меблів закуповуватимуть з розрахунку на 120 учнів 1-4 класів та 160 учнів 5-11 класів. Біля школи буде метерологічний та географічний майданчики.

У тендері участь взяли участь три компанії. Пропозицію ТОВ «Західенергомонтаж» комітет конкурсних торгів відхилив через подання документів у неповному обсязі. Відтак, за замовлення конкурували ТОВ БРП «Технобуд» та ТОВ «Стрім-Львів». Цінова пропозиція «Технобуду» виявилась дешевшою на майже ₴3,5 млн, тож перемога дісталась саме йому.

ТОВ БРП «Технобуд» належить Юрію Пастернаку, екс-директору ТОВ «Корпорація Колійні ремонтні технології» депутатів від БПП Ярослава та Богдана Дубневичів. З початку 2015 року «Технобуд» отримав замовлень на тендерах на понад ₴95 млн.

Згідно з всеукраїнським переписом населення 2001 року, у селі Наварія мешкало 1493 особи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук